Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. 

Üyelik veya Mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. 

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir. 

Mağazamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Daima İnovasyon

Bektaş inşaat çalışanları ve mühendisleri daima yenilikçi ve günümüz standartlarını geliştirerek sektörde ilkleri başarmaya devam etmektedir.

Teknoloji

Tüm inşaat alanlarımızda yüksek teknolojileri kullanıp kusursuz bir yenilik için çalışırız.

Doğal Yaşam

Proje alanlarımızda yeşil alan ve spor alanlarına yüksek öncelik tanırız.

Üstün Malzeme

Kullanılan tüm malzemeler ve yalıtımlar test mühendislerinin verileri doğrultusunda uygulanır.

Yaşam Alanları

Projelerde 7 den 77 ye her yaştan birey düşünülerek alanlar oluşturulmaktadır.

Ulaşım ve Altyapı

Otoparklar ulaşım yolları ve şehir düzenine uygun projeler vazgeçilmez ilkelerimizdendir.

Üstün Mimari

Gelenekten kopmadan geleceğe taşınan projelerimizi üstün mimari deneyimlerle sizlere ulaştırıyoruz.

Tanıtım Filmi

"Güvenle Geleceğe"

Amacımız; inşaat sektöründe büyüyerek Bektaş İnşaat’ı Türkiye çapında tanınır ve güvenilir bir marka haline getirmektir.