Çevreye Saygı

Çevreye Saygı

İnsanlığı çevre sorunlarıyla ilgilenmeye iten nedenler olarak; çevre üzerindeki baskının giderek ağırlaşması, doğal kaynakların tükenme noktasına gelmesi, sel, kuraklık, orman yangını gibi yıkımların çoğalması, karbondioksit emisyonunun sürekli artış göstermesi, ozon tabakasının incelmesi, iklim değişikliği, uluslararası suların kirliliği, yaban yaşamının korunması, kirlilik ve gürültüden dolayı yaşam kalitesinin düşmesi gibi sayılabilir. Nitelik ve nicelik olarak giderek büyüme gösteren çevre sorunları, ülkelerin iş birliğini gerektiren küresel politikalar belirlenmesini zorunlu kılmaktadır.

Ülkemizdeki yaşam koşullarının iyileştirilmesi ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi amacı, çevre sorunları ile ilgilenmenin önemli bir diğer nedenidir. Bir yandan, doğal kaynaklar üzerinde baskının giderek artması ekonominin sürdürülebilirliği sorununu gündeme getirmiş, diğer yandan da, iklim değişikliği, genetiği değiştirilmiş organizmalar gibi yeni sorun alanları gündelik yaşamda etkilerini hissettirmeye başlamıştır.

Daima İnovasyon

Bektaş inşaat çalışanları ve mühendisleri daima yenilikçi ve günümüz standartlarını geliştirerek sektörde ilkleri başarmaya devam etmektedir.

Teknoloji

Tüm inşaat alanlarımızda yüksek teknolojileri kullanıp kusursuz bir yenilik için çalışırız.

Doğal Yaşam

Proje alanlarımızda yeşil alan ve spor alanlarına yüksek öncelik tanırız.

Üstün Malzeme

Kullanılan tüm malzemeler ve yalıtımlar test mühendislerinin verileri doğrultusunda uygulanır.

Yaşam Alanları

Projelerde 7 den 77 ye her yaştan birey düşünülerek alanlar oluşturulmaktadır.

Ulaşım ve Altyapı

Otoparklar ulaşım yolları ve şehir düzenine uygun projeler vazgeçilmez ilkelerimizdendir.

Üstün Mimari

Gelenekten kopmadan geleceğe taşınan projelerimizi üstün mimari deneyimlerle sizlere ulaştırıyoruz.

Tanıtım Filmi

"Güvenle Geleceğe"

Amacımız; inşaat sektöründe büyüyerek Bektaş İnşaat’ı Türkiye çapında tanınır ve güvenilir bir marka haline getirmektir.