Hakkımızda

Hakkımızda

Bektaş İnşaat 1996 yılında kurulduğu tarihten itibaren başta Diyarbakır olmak üzere Türkiye’nin farklı şehirlerinde konut inşaatı projelerine imza atmaktadır. Şirketimiz günümüze kadar 17 projeye imzasını atmıştır.

Amacımız; inşaat sektöründe büyüyerek Bektaş İnşaat’ı Türkiye çapında tanınır ve güvenilir bir marka haline getirmektir. Bu amaçla modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu gibi insana ve doğaya saygılı projeleri hayata geçirerek sadece bir konut projesi değil gerçek yaşam alanlarını hayata geçirmeyi ilke ediniyoruz.

Bektaş İnşaat sosyal sorumluluğunun farkında olup kalite devamlılığını sağlamak için inşaat sektöründe ki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Gereken bütün yenilikleri projelerde tatbik edip kalite çıtasını ve katılan değerleri her geçen gün arttırmaktadır. Firmamız çalışanları ile beraber daha güvenli, konforlu ve modern projelere imza atmak için özverili bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Daima İnovasyon

Bektaş inşaat çalışanları ve mühendisleri daima yenilikçi ve günümüz standartlarını geliştirerek sektörde ilkleri başarmaya devam etmektedir.

Teknoloji

Tüm inşaat alanlarımızda yüksek teknolojileri kullanıp kusursuz bir yenilik için çalışırız.

Doğal Yaşam

Proje alanlarımızda yeşil alan ve spor alanlarına yüksek öncelik tanırız.

Üstün Malzeme

Kullanılan tüm malzemeler ve yalıtımlar test mühendislerinin verileri doğrultusunda uygulanır.

Yaşam Alanları

Projelerde 7 den 77 ye her yaştan birey düşünülerek alanlar oluşturulmaktadır.

Ulaşım ve Altyapı

Otoparklar ulaşım yolları ve şehir düzenine uygun projeler vazgeçilmez ilkelerimizdendir.

Üstün Mimari

Gelenekten kopmadan geleceğe taşınan projelerimizi üstün mimari deneyimlerle sizlere ulaştırıyoruz.

Tanıtım Filmi

"Güvenle Geleceğe"

Amacımız; inşaat sektöründe büyüyerek Bektaş İnşaat’ı Türkiye çapında tanınır ve güvenilir bir marka haline getirmektir.